Cameron Diaz heq dorë nga aktrimi për një arsye të fuqishme (Foto)

Cameron Diaz heq dorë nga aktrimi për një arsye të fuqishme (Foto)

Ajo është një prej aktoreve më të famshme të Hollivudit. Cameron Diaz ka luajtuar në disa prej filmave më të përfolur si 'Charlie’s Angels', 'Shrek

Ajo është një prej aktoreve më të famshme të Hollivudit.

Cameron Diaz ka luajtuar në disa prej filmave më të përfolur si ‘Charlie’s Angels’, ‘Shrek’ dhe ‘There’s Something About Mary’.

Mirëpo, akorja 45 vjeçare raportohet se i ka dhënë fund punën së saj në film duke bërë me dije se po heq dorë nga ky profesion, përcjell zico.tv

Ajo është e martuar me rok këngëtarin 39 vjeçar Benji Madden dhe arsyeja e tërheqjes nga aktrimi është qëllimi i saj që tani e tutje t’i përkushtohet vetëm familjes së saj.

COMMENTS