Calvin Harris, DJ më i paguar në botë (Video)

Kim Kardashian e tepron! Poston fotografi plotësisht e zhveshur (Foto)
Kaq romantik nuk e dinim Lorikun! Ja çfarë i dhuron Monicës (Foto)

Muzikanti skocez, Calvin Harris, ka dominuar në listën e përvitshme të revistës Forbes, për sa i takon fitimeve duke u cilësuar DJ më i paguar në botë për të pestin vit radhazi, duke lënë pas DJ holandez Tiesto dhe të sapoardhurit The Chainsmokers.

COMMENTS