Caktohet data për ‘Albanian Fashion Night 2017’

Kompania me e madhe e modës në vend 'Moda City' është drejt finalizimit për mbrëmjen gala 'Albanian Fashion Night' pranverë-verë 2017. Eventi do të

Kompania me e madhe e modës në vend ‘Moda City’ është drejt finalizimit për mbrëmjen gala ‘Albanian Fashion Night’ pranverë-verë 2017.

Eventi do të mbahet me 28 Prill në ora 19:00, në Exclusive Elegant në Ferizaj.

Në këtë mbrëmje janë të ftuar të gjithë dizajnerët dhe prodhuesit e tekstilit shqipfolës në të gjitha trevat shqiptare ku kanë mundësinë të prezantojnë prodhimet e tyre përmes sfilatës dhe fotografëve profesional.

Në këtë event do të ketë po ashtu të ftuar special këngëtare të estradës sonë ku nder të tjera do të mbahet dhe një lojë shpërblyese në të cilën mund të fitohen çmime të ndryshme.

Kjo mega sfilatë do të transmetohet në KTV dhe ZICO TV.

COMMENTS