Butrint Imeri bashkëpunim me reperin Elinel (Video)

Butrint Imeri bashkëpunim me reperin Elinel (Video)

Pas bashkëpunimit ‘S’ka inatë’, Roberti nuk ka ndërmend të ndalet (Video)
Kështu nuk do ta njihni reperin Gjiko (Foto)

Kësaj radhe estradës tonë i shtohet edhe një duet i ri. Bëhet fjalë për këngëtarët Butrint Imeri dhe Elinel të cilët së shpejti vijnë me një bashkëpunim të ri, të punuar nga Cricket.

Pak ditë pasi publikoi ‘Hipokrit’, reperi i njohur Elinel do të bashkëpunojë me këngëtarin e talentuar Butrint Imeri.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Imeri përmes rrjetit social Instagram.

Projekti i fundit i Butrintit është ‘E jona’ e cila ka mbi 1.7 milionë klikime në YouTube.

COMMENTS