Burri dhe vjehrra e bëjnë për spital gruan nga Prishtina

Skandali i MPJ-së në New York: ‘Prapa trafikuesit të armëve, krerë të lartë të PDK-së?’
Ja si po i keqtrajtojnë kosovarët në Durrës (Video)

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici se bashkëshorti dhe vjehrra e saj kanë ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa njësitë përkatëse policore janë duke e hetuar rastin.

COMMENTS