Bruno dhe Tus publikojnë këngën ‘Shqiptare’ (Video)

Bruno dhe Tus publikojnë këngën ‘Shqiptare’ (Video)

Video e rrallë e Adelina Ismailit në fundvitin 1989, urimi dhe dëshirat e saj për vite më të mira (Video)
Luana Vjollca merr përkrahje të madhe pas lansimit të klipit (Foto)

Bruno dhe TusKy është bashkëpunimi i radhës në estradë Këngëtari Bruno ka bashkuar forcat me Tus për të sjellur bashkëpunimin e radhës.

Kënga titullohet ‘Shqiptare’ dhe është e përcjellur me videoklip. Muzika është punuar nga Flori Mumajesi, ndërsa teksti nga Threedots dhe Tus.

Videoklipin e ka realizuar Max Production.

COMMENTS