Britney Spears tronditet pasi një person ndërpreu koncertin e saj duke hyrë në skenë (Video)

Britney Spears është shokuar me një ngjarje që ndodhi së fundmi më një koncert të saj. Këngëtarja e njohur me famë botërore ka mbajtur koncertin e

Britney Spears është shokuar me një ngjarje që ndodhi së fundmi më një koncert të saj.

Këngëtarja e njohur me famë botërore ka mbajtur koncertin e radhës në kuadër të turneut amerikan.

Ajo në Las Vegas performoi para adhuruesve të saj dhe gjithçka shkoi mirë, derisa vet këngëtarja u trondit pasi një adhurues hyri në skenë.

Sigurimi menjëherë reagoi teksa këngëtarja u trondit dhe me valltaret u evakuua nga skena.

Britney Spears stage invasion

Britney Spears is left visibly shaken as a man storms the stage during her show in Las Vegas.

Posted by BBC Entertainment News on Friday, August 11, 2017

Disa pjestarë të sigurimit mezi arritën ta largojnë këtë mashkull që ndërpreu koncertin.

Britney nuk u kthye më në skenë për të performuar.

COMMENTS