Britney Spears dhe i dashuri disa vite më i ri, kaq të dashuruar (Video)

Britney Spears dhe i dashuri disa vite më i ri, kaq të dashuruar (Video)

Princesha e pop-it, Britney Spears duket se këto muaj po i shijon më shumë se kurrë nën shoqërinë e të dashurit të saj të ri, i cili është disa vite m

Princesha e pop-it, Britney Spears duket se këto muaj po i shijon më shumë se kurrë nën shoqërinë e të dashurit të saj të ri, i cili është disa vite më i ri se ajo.

172459, Britney Spears and boyfriend Sam Asghari attend Lakers vs the NBA Champions Golden State Warriors at the Staples Center in Downtown Los Angeles. Los Angeles, California – Wednesday November 29, 2017 Photograph: © Jerry Perez, PacificCoastNews. Los Angeles Office (PCN): +1 310.822.0419 UK Office (Avalon): +44 (0) 20 7421 6000 sales@pacificcoastnews.com FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE

Të hënën në mbrëmje Britney publikoi një foto në rrjetin social Istagram, ku shfaqet e veshur me një fustan rozë të shkurtër, i cili i nxirrte në pah format perfekte fizike.

Video e publikuar, në të cilën këngëtarja shfaqet duke buzëqeshur, është realizuar në korridorin e një hoteli dhe është filmuar nga i dashuri i saj.

Krah videos, Britney shkruan: ‘Ndonjëherë përpiqesh të dalësh nga dera dhe të shkosh në restorantin tënd të preferuar kur i dashuri yt nxjerr telefonin’.

COMMENTS