Breshëri i madh që tmerroi holandezët (Foto & Video)

Breshëri i madh që tmerroi holandezët (Foto & Video)

Flet nëna që varrosi katër djemtë e vrarë në Kosuriq të Pejës (Foto)
Michael Jackson në vitin 1999: Më dhemb zemra për fëmijët e Kosovës (Foto/Video)

Stuhia me shi e breshër, ka tmerruar banorët e një qyteti në Holandë. Kokrra me madhësi të një grushti shihet qartë se kanë shkatërruar disa vetura dhe kulme të shtëpive.

Në Facebook është postuar një video ku shihen dëmet.

Bresheriiii

COMMENTS