Brenda jahtit luksoz të Jackie Chan (Foto)

Brenda jahtit luksoz të Jackie Chan (Foto)

Demi Rose shkëlqen në të kuqe (Foto)
Mihrija hap zemrën, ja çfarë gjesti human bëri (Foto)

Aktori i njohur nga Hong Kongu, Jackie Chan i bëri vetes një dhuratë goxha të shtrenjtë.

63-vjeçari bëri të tijin njërin prej 2 jahteve luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, me gjatësi 38.1 metra.

Gjatë ceremonisë së marrjes në dorëzim të Jahtit nga ana e aktorit të famshëm, morën pjesë shumë politikanë, bankierë dhe yje të kinemasë.

Siç do të shikoni në fotot e mëposhtme, bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, disponon edhe një pistë për uljen e helikopterëve.

COMMENTS