Brad Pitt i shkatërruar nga ndarja prej Angelinas (Foto)

Këngëtari shqiptar për Angelina Jolie: Jetën tjetër do jeni gruaja ime (Foto)
Anita e feston ditëlindjen, Ramushi i jep puthjen pasionante (Foto)

Pamje të reja të yllit hollivudian janë shfaqur, dhe janë tronditëse.

Brad Pitt është fotografuar ndërkohë që ecte në rrugët e Los Angeles, dhe dukej shumë më i dobët dhe i zbehtë se zakonisht.

Daily Mail bën me dije se aktori 53 vjeçar e ka kyçur veten e tij në studion artistike në L.A. duke ‘mjekuar’ zemrën e tij të thyer pas ndarjes nga bashkëshortja dhe partnerja e tij prej vitesh, Angelina Jolie.

Babai i gjashtë fëmijëve, i cili shpeshherë është cilësuar si ‘njeriu më seksi në botë’, dukej si një hije e vetes së tij të mëparshme.

Duket se divorci nga Angelina dhe lufta e shëmtuar ligjore e kanë vënë përfund Bradin.

COMMENTS