Blunt & Real përshëndesin shqipet me ‘Gjini Gjini’ (Video)

Blunt & Real përshëndesin shqipet me ‘Gjini Gjini’ (Video)

Bleona publikon imazhin më të nxehtë, ajo pozon tërësisht e zhveshur (Foto+16)
Njihuni me këngëtarin arkitekt që po fiton çmime ndërkombëtare (VIDEO)

‘Gjini Gjini’ projekti më i ri nga dj Blunt dhe Real1, i cili është lanusar para pak orësh.

Dyshja janë përkujdesur për tekstin dhe muzikën në bashkpunim me Florent Boshnjaku, kurse për klipin Imagine Films, shkruan zico.tv

COMMENTS