Blerona Zeqiri skena të nxehta me Cozman, Labi i incizon (Foto)

Që të tre, janë shumë të përfolur në rubrikat rozë. Natën e mbrëmshme ata ishin pjesëmarrës në ahengun e ditëlindjes së këngëtares Shkenda Dubova,

Që të tre, janë shumë të përfolur në rubrikat rozë.

Natën e mbrëmshme ata ishin pjesëmarrës në ahengun e ditëlindjes së këngëtares Shkenda Dubova, por ‘guxuan’ shumë të dalin nga vetja me kërcime dhe skena të nxehta, përcjellë zico.tv

Kolegu i Bleronës, Labinot Gashi nuk ka hezituar që dyshes t’i bëjë edhe incizim.

A e ka bërë Cozman këtë gjë nga mllefi apo vetëm sa për të rënë në sy, shihet qartë se është ‘shfrenuar’ nga jeta si beqar?!

COMMENTS