Blero nisë punën për projektin e radhës, zbulon bashkëpunëtorin! (Foto)

Eni Koçi prek zonën intime me dorë (Video)
Instagrami ‘zbulon’ një tjetër bukuroshe (Foto)

Ai vazhdon të jetë njëri ndër këngëtarët më të përfolur nga mediat dhe publiku, e kjo duket se i pëlqen atij.

Blero çdoherë vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjete sociale në mënyrë që të mbaj admiruesit e tij të informuar për çdo hap që bën.

Tashmë Blero është duke sjellë edhe një këngë të re për publikun e tij.

Ai në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me producentin, Brilantin Hodaj i cili po kujdeset që të sjell këngën e ardhshme të Bleros.

‘Tingëllon mrekullueshëm kur punon ky njeri, jini të gatshëm për këngën e re që do vij së shpejti’, shkruan Blero.

COMMENTS