Blero në përgaditje të projektit të ri (Video)

Muajin e kaluar solli këngën e re në bashkëpunim me Zaimina Vasjarin. Por, tek sot Blero ka bërë të ditur se ka filluar punën në projektin e ri muz

Muajin e kaluar solli këngën e re në bashkëpunim me Zaimina Vasjarin.

Por, tek sot Blero ka bërë të ditur se ka filluar punën në projektin e ri muzikor.

Ai ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa e lavdëron prygomusic për punën dhe kujdesin që tregon, përcjellë zico.tv

‘Puna me këtë njeri është mbresëlënëse prygomusic’, ka shkruar ndër të tjerash Blero në Instagram.

Mbetet të shihet në vazhdim se për çfarë këngë të re bëhet fjalë, por duke marrë për bazë këngët në të kaluarën, pritet të jetë një hit i ri.

Ndryshe, ky nuk do të jetë klipi i fundit për këtë vit i këngëtarit, i cili do të publikoi disa tjerë gjatë muajve në vazhdim.

Working with this man its so amazing @prygomusic btw @ukithesoulkid ku je breeee ? Hahaha This one is for my fans #1Love❤

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

COMMENTS