Blero feston sot ditlindjën e tij, por sa është difereca mes Afronës!

Nën ritmet e hitit të saj ‘Your Song’, Rita prezanton koleksionin e të brendshmeve (Foto&Video)
Alessandra Ambrosio tërhiqet nga Victoria’s Secret (Foto)

Këngëtari Blero feston 39-vjetorin e lindjes, pas ndarjes me Teuten ai ka gjetur tashë e një kohë veten si duket tek bukuroshja Afrona. Edhe pse diferenca mes Bleros dhe AfronWs është 15 vite më i vjetër.

Afrona në muajin gusht feston ditëlindjen e 26 ndërsa Blero sot ka mbushur 39 vite.

COMMENTS