Blerina Kllokoqi-Rugova sjell koleksion të veçantë për fëmijë (Video)

Blerina Kllokoqi-Rugova sjell koleksion të veçantë për fëmijë (Video)

Stilistja e njohur Blerina Kllokoqi-Rugova vazhdon të mbetet njëra ndër stilistet më kreative në vend. Ajo ka arritur ta përfundojë me sukses ko

Stilistja e njohur Blerina Kllokoqi-Rugova vazhdon të mbetet njëra ndër stilistet më kreative në vend.

Ajo ka arritur ta përfundojë me sukses koleksionin e saj të ri, ku ka disa muaj që ka punuar rreth tij.

Bëhet fjalë për një mini-koleksion, dedikuar vajzave të vogla, veshje të cilat janë punuar enkas për to, të dizajnuara me stil të veçantë.

Në një prononcim për Telegrafin, Blerina tregoi se ndjehet e lumtur që arriti të realizojë një linjë veshjesh të tilla, dëshirë të cilën e kishte prej kohësh.

‘Është hera e parë që kam realizuar një linjë veshjesh për vajzat e vogla, kemi punuar me përkushtim, dhe më vjen mirë që arrita ta përfundoj me sukses një koleksion të tillë’, u shpreh stilistja e njohur.

Në rrjetet sociale, Blerina ka publikuar edhe videon promovuese të koleksionit, e cila sjell vajzat e vogla të veshura me fustanet e veçanta të markës ‘BKR’.

Part 1 @carshia_marigonaresidence #@blerdi_malushi @studioagona @meritonhair @hotelgarden dhe te gjitha princeshave te vogla qe na mundesuan videon!

A post shared by Blerina Kllokoqi Rugova (@blerinakllokoqirugova) on

COMMENTS