Blerim Destani e Noizy ndjekin Shqipërinë në Francë

Blerim Destani e Noizy ndjekin Shqipërinë në Francë

Dani ‘e kalli’ në dasmën e Grabovcit, shikoni pjesë nga performanca e tij (Video)
Milionat që fitojnë çdo javë yjet e serialeve, kryeson ‘Ezel’

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani dhe reperi Noizy po qëndrojnë në Francë.

‘Me plis për Paris’ ka shkruar Noizy në foton e publikuar krej tij në rrjetin social Instagram.

Pritet që Noizy dhe aktori Blerim Destani të jenë të pranishëm në ndeshjen në Lens mes Shqipërisë dhe Zvicrës.

COMMENTS