Blerim Destani e han foren e Noizyt, shikone reagimin e tij (Video)

Blerim Destani e han foren e Noizyt, shikone reagimin e tij (Video)

Modeli që mbetët ndër më të kërkuarit jo vetëm në Kosovë (Foto)
A e dinit që ‘Xhihani’ është këngëtar? (Video)

Jemi mësuar që Noizyn dhe Blerim Destanin t’i shohim shpeshë herë bashkë, pasi që edhe janë miq të mirë me njëri tjetrin. Por kësaj radhe ka qenë Noizy ai i cili ka bërë shaka me Blerim Destanin ku ky i fundit ra pre e reperit.

Teksa po bënin shooping, Noizy ka vendosur që të lëshojë një fishkëllim sikurse të alarmit posa Blerimi afrohet tek dera. Këtë rast reperi nuk e ka lëshuar pa e publikuar nëpër rrjete sociale ndërsa që shihet edhe reagimi i aktorit.

COMMENTS