Bleona publikon imazhin më të nxehtë, ajo pozon tërësisht e zhveshur (Foto+16)

Bleona publikon imazhin më të nxehtë, ajo pozon tërësisht e zhveshur (Foto+16)

Ekskluzive: Blerim Gjoci me film kushtuar luftës në Kosovë (Video)
Kryemistri Mustafa martoi djalin mbrëmë, atmosfera në dasëm, prezent edhe shumë fytyra publike (Foto/Video)

Këngëtarja nga Shqipëria momentalisht është duke synuar tregun ndërkombëtar të muzikë.

Bleona Qerreti është vazhdimisht pjesë e lajmeve rozë shkaku i zhveshjeve dhe skandaleve që shumë shpesh ajo bënë, shkruan zico.tv

E kësaj here ajo ka publikuar një fotografi në Instagram në të cilën ajo shihet tërësisht e zhveshur.

E nga fotografi shihet se Bleona është shumë në top formë dhe shumë seksi.

COMMENTS