Bleona në kërkim të shpirtit binjak, ja kriteret që ka! (Foto)

E pranon Adelina Tahiri: Jam shumë e dashuruar (Video)
Ia numëron një nga një: Vajza e Ukshin Hotit ia thotë ‘të zezat’ publikisht ish-burrit

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet me unazë diamanti në gisht.
Krahas fotos ajo ka shkruar: ‘Me jepni një unazë të tillë dhe 2 fëmijë, ose 3’-ka shkruar Bleona krahas fotos.

Mesa duket bukuroshja tashmë është në kërkim të shpirtit të saj binjak.

COMMENTS