Bleona në kërkim të shpirtit binjak, ja kriteret që ka! (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet me unazë diamanti në gisht. Krahas fotos ajo ka shkruar: ‘Me jepni një unazë të tillë dhe 2 fëmijë, ose 3’-ka shkruar Bleona krahas fotos. Mesa duket bukuroshja tashmë është në kërkim të shpirtit të saj binjak.

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet me unazë diamanti në gisht.
Krahas fotos ajo ka shkruar: ‘Me jepni një unazë të tillë dhe 2 fëmijë, ose 3’-ka shkruar Bleona krahas fotos.

Mesa duket bukuroshja tashmë është në kërkim të shpirtit të saj binjak.

COMMENTS