Bleona me bikini rrugëve të qytetit (Video 16+)

Bleona me bikini rrugëve të qytetit (Video 16+)

Këngëtarja Bleona Qereti vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo u përfol javë më parë për ngrirjen e qelizave vezë, gjë të cilën e bëri

Këngëtarja Bleona Qereti vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo u përfol javë më parë për ngrirjen e qelizave vezë, gjë të cilën e bëri ‘online’ duke e ndarë me fansat përmes Instagramit.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaqet me bikini teksa endet rrugëve të Los Angelesit.

Pa hezitim dhe turp, Bleona kalon rrugën në mes të veturave që ecin, ndërsa rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj të ekspozuar.

Më pas, ajo ka treguar se me këtë paraqitje është nisur drejt studios fotografike, ku ka realizuar fotosesionin e ri.

Bleona

Posted by Auto EB on 22.11.2017

COMMENTS