Blac Chyna ‘përvëluese’ në pozat gjysmë e zhveshur (Foto)

Blac Chyna ‘përvëluese’ në pozat gjysmë e zhveshur  (Foto)

Blac Chyna siguroi të dielën në llogarinë e saj Instagram të premten. Ish e dashura e Rob Kardashian-it e ndezi rrjetin me fotosesionin e fundit e

Blac Chyna siguroi të dielën në llogarinë e saj Instagram të premten.

Ish e dashura e Rob Kardashian-it e ndezi rrjetin me fotosesionin e fundit e veshur me pantallona të zeza dhe një bluz të shkurt dhe çizme të kuqe të zjarr.

Këto imazhe vijnë pas që ajo morri propozim martese nga i dashuri Almighty Jay.

Chyna u kujdes që të tregonte trupin e saj të mbuluar me tatuazhe dhe linjat e saj ‘bombastike’, mirëpo një gjë që ajo nuk e tregoj ishte edhe unaza e saj e fejesës.

I dashuri i saj Almighty Jay e surprizojë Blac kur me 10 prill i bëri pyetjen e madhe përmes Instagramit.

Almighty Jay është një artist i talentuar i cili më parë ka bashkëpunuar me emra të mëdha si Chris Broën, Snoop Dogg dhe Lil Wayne.

COMMENTS