Blac Chyna dhe trupi i saj seksi (Foto)

Blac Chyna dhe trupi i saj seksi (Foto)

Bleona Qereti në krah të aktores së famshme në ‘Oscar 2017’ (Foto)
Ibrahim Tatlises këndonte, Adelina Ismaili performancë para tij (Video)

Ylli televiziv, Blac Chyna ka shpërndarë fotografinë e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Chyna e cila muaj më parë u bë nënë për herë të parë duket të jetë në peshë të duhur, përcjellë zico.tv

Chyna e cila njëherit është edhe kunatë me të famshmen Kim Kardashian kohët e fundit po mundohet t’i bëjë konkurencë kësaj të fundit me poza seksi.

COMMENTS