‘Billboard’ shpall Selenën ‘Femra e Vitit’ (Foto)

‘Billboard’ shpall Selenën ‘Femra e Vitit’ (Foto)

Ajo ka patur një vit të mbushur me ngjarje, duke publikuar muzikë të re, duke u emëruar si personazhi më i ndjekur në Instagram, dhënies fund

Ajo ka patur një vit të mbushur me ngjarje, duke publikuar muzikë të re, duke u emëruar si personazhi më i ndjekur në Instagram, dhënies fund të romancës së tij me The Weeknd dhe ribashkimin me ish të dashurin, Justin Bieber.

Viti i Selena Gomez sa vjen e bëhet më i bukur pasi ylli i ‘Disney’ është emëruar ‘Femra e Vitit’ nga ‘Billboard’.

25-vjeçarja ka festuar këtë titull duke pozuar për këtë revistë.

COMMENTS