Big Mama përsëri në operim (Foto)

Big Mama përsëri në operim (Foto)

Ajo ngushtoi lukthin e saj, duke humbur disa kilogramë, dhe duke bërë një trup me linja perfekte.

Së fundmi ajo kishte prezantuar ‘Zhurma Video Music Awards’, ku edhe shihet shumë joshëse, shkruan zico.tv

Big mama përsëri i nënshtrohet një operimi, por kësaj radhe këngëtarja nga Maqedonia ka treguar në instagramin e saj privat se i është nënshtruar një operimi në sy.

‘Kesaj radhe ndodhem ne spitalin Sistina Oftalmologjia sepse kujt tjeter do t’ia besoje syte e mi.Pas kontrolles qe kisha me Dr Ilir Osmani une menjeher vendosa qe te operohem, korigjimi I dioptrise me laser eshte shpetim per mua. Shihemi pas Operacionit… pa syza e pa thjerza p.s besoj opercaioni i fundit do te jete per kete vit di jap fund mo opercaioneve ‘, ka shkruar Big Mama.

COMMENTS