Beyonce tejet provokative në New York (Foto)

Beyonce tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në koncertin e bamirësisë së kompanisë TIDAL X në qytetin e Nju Jorkut. Këngëtarja e famshme u shfaq e v

Beyonce tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në koncertin e bamirësisë së kompanisë TIDAL X në qytetin e Nju Jorkut.

Këngëtarja e famshme u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë jeshile i cili e bënte atë të dukej madhështore.

Fustani i dizajnuar nga Walter Mendez, ishte i prerë poshtë kofshës dhe në të Beyonce dukej tejet seksi.

Ndryshe Beyonce ka pak kohë që është bërë nënë e dy binjakëve por duket se këngëtares nuk i ka lënë shenjë, pasi ajo posedon linja perfekte.

COMMENTS