Beyonce lanson projektin ‘Sorry’ (Video)

Beyonce lanson projektin ‘Sorry’ (Video)

Buraku Grupi Fama i këndojnë gurbetit (Premierë/Video)
Ardit Gjebrea mesazh Greqisë për dënimin e ushtarëve që bënë shqiponjën!

Beyonce ka publikuar mbrëmë videoklipin e ri, ‘Sorry’, i cili vjen tërësisht bardh e zi.

Kënga e e cila është lansuar pak orë më parë, është pjesë e albumit të fundit ‘Lemonade’.
Në klip, merr pjesë dhe tenistja e njohur Serena Williams.

COMMENTS