Beyonce artisja e katërt më e nominuar në histori (Foto)

Beyonce ka siguruar 9 nominime për çmimet “Grammy 2017”, ku ka arritur që të bëhet artistja e katërt më e nominuar në histori. Këngëtarja gjendet n

Beyonce ka siguruar 9 nominime për çmimet “Grammy 2017”, ku ka arritur që të bëhet artistja e katërt më e nominuar në histori.

Këngëtarja gjendet në këto kategoritë si : albumi i vitit, kënga e vitit ndërsa është artistja e parë në histori që është nominuar në kategoritë Pop, Rock, Rap, General Music, Video dhe Urban Grammy në të njëjtin vit.

Beyonce deri tani është nominuar 62 herë për “Grammy”.

COMMENTS