Besojeni ose jo, por kjo është Dhurata Dora (Foto)

Besojeni ose jo, por kjo është Dhurata Dora (Foto)

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të suksesshme e cila shumë shpejt arriti depërtimin në skenën muzikore. Ajo u bë e njohur për publikun që nga

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të suksesshme e cila shumë shpejt arriti depërtimin në skenën muzikore.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga kënga e saj ‘Like Dat’. E prej atëherë e tash, Dora ka bërë një transformim mjaft të madh, si në pamje ashtu edhe në dukje.

Falë operacioneve plastike këngëtarja 24 vjeçare ka arritur të ndryshojë pothuajse komplet pamjen e saj, saqë në imazhet e dikurshme nuk po e njohim.

E pyetur se a ka bërë ndërhyrje kirurgjike, Dhurata gjithmonë e ka mohuar një gjë të tillë, edhe pse vërehet dukshëm.

Ndryshe, ajo është mjaft aktive në projekte dhe mbrëmje muzikore, e fundit këngë që ka lansuar është ‘Si trëndafil’, në bashkëpunim me kantautorin Flori Mumajesi.

COMMENTS