Besnik Qaka baba për herë të parë, kjo është vajza e tij (Foto)

Besnik Qaka baba për herë të parë, kjo është vajza e tij (Foto)

Këngëtari i njohur Besnik Qaka është bërë baba për herë të parë. Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze. Lajmin

Këngëtari i njohur Besnik Qaka është bërë baba për herë të parë.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze.

Lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tyre e njoftoi vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa në diçiturën e fotografisë së vajzës, ai zbuloi edhe emrin e vogëlushes.

Una, është emri që ata kanë bekuar vajzën e tyre të sapolindur.
‘ Fryma jote e pare, na e mori tonen… #UnaQaka-20/03/2018’ ka shkruar këngëtari.

COMMENTS