Bero s’ka të ndalur, vjen me projekt të ri! (Video)

Bero s’ka të ndalur, vjen me projekt të ri! (Video)

Anulon koncertet, Elvana Gjata gjendet në… (Foto)
Pas bashkëpunimit ‘S’ka inatë’, Roberti nuk ka ndërmend të ndalet (Video)

Bero është këngëtari i ri i cili ka sjellë një frymë dhe një stil tjetër nga çka jemi mësuar të shohim e dëgjojmë në muzikën shqiptare.

Edhe pse ka pak kohë nga lansimi i projektit ‘Love bitch’ një këngë e klip mjaft interesant, me ç’rast edhe rrëmbeu çmimin Best New Artist në ‘Zhurma Video Music Awards 12’, Beron duket sikur se ndal asgjë.

Siç mëson zico.tv, Bero është në përfundim e tutje të projektit të tij më të ri të titulluar ‘Miss Albania’.

Xhirimet e videoklipit janë drejt fundit, ndërkaq Bero ka zgjedhur ‘Video Art’ për ta vizuelizuar këngën e tij.

Ndërsa ju adhuruesit e Beros, keni pak durim ta dëgjoni dhe shihni klipin e dytë?!

14524520_1118974861525162_6127887085247270978_o

beross1

14517657_10210829095586401_8350667751366572486_n

COMMENTS