Bëri 1 milion ndjekës në Instagram, kështu feston Xhensila (Foto)

Bëri 1 milion ndjekës në Instagram, kështu feston Xhensila (Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun. Muajt e fundit, ajo ka bërë të ditur që po pret të bëhet nënë, ndërsa tani ësh

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun.

Muajt e fundit, ajo ka bërë të ditur që po pret të bëhet nënë, ndërsa tani është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Meqë nuk është aktive me projekte të reja muzikore, këngëtarja po i mban të informuar ndjekësit përmes imazheve në rrjete socaile.

E kur jemi tek këto rrjete, në Instagram ajo ka arritur shifrën prej 1 milion ndjekësisht, e për këtë falënderoi të gjithë në mënyrë të veçantë.

E veshur me një fustan pink e me flokë të lidhura, Xhensila mbante në petale trëndafilash dhe ëmbëlsira, ku shkruante ‘Xhensila 1M followers’.

COMMENTS