Ben Affleck dhe Matt Damon bëhen nostalgjikë për njëri-tjetrin (Foto)

Kosova humbi një aktor të madh si Blerim Peci, thonë Thaçi e Pacolli
A e dinit që ‘Xhihani’ është këngëtar? (Video)

E dinit ju që Ben Affleck dhe Matt Damon ishin kaq shumë miq të ngushtë?!
Të shumtë kanë qenë njerëzit që kanë shfrytëzuar mediat sociale të mërkurën e 8 qershorit për të shprehur dashurinë e tyre në Ditën Kombëtare kushtuar Miqve më të ngushtë. Një prej tyre, ylli i filmit ‘Batman vs Superman’, Ben Affleck, i cili ia ka kushtuar këtë ditë kolegut dhe shokut të tij prej vitesh, Matt Damon. Affleck 43 vjeç ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, një kolazh me foto të para disa viteve, gjatë një ditëlindjeje të Matt. Foto tepër interesante duke qenë se në njërën prej tyre shohim Matt Damon teksa ia ngjesh fytyrën në tortë Affleck. Çfarë miqësie e bukur mes dy aktorëve!

Ben Affleck dhe Matt Damon bëhen nostalgjikë për njëri-tjetrin

COMMENTS