Befason Ledri, tregon femrën që e ka fiksim dhe s’e zuri dot (Video)

Ledri Vula, ka qenë i ftuar në emisionin 'Thumb' në Abc News. Në këtë intervistë ai ka treguar të gjitha të zezat e tij. Reperi është pyetur nga

Ledri Vula, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Thumb’ në Abc News.

Në këtë intervistë ai ka treguar të gjitha të zezat e tij.

Reperi është pyetur nga gazetarja, se cila është ajo vajzë e showbiz-it që nuk e ka kapur dot.

‘Rihanna’- përgjigjet ai, por duke u pyetur më tej për një vajzë shqiptare, reperi ka thënë duke qeshur:

‘Nuk ka Rihanna shqiptare’.

Epo mesa duket çunat shqiptare, nuk krahasojnë asnjë femër me Ririn.

part1

Atehereeee *kercasim gishtat*Neda Balluku apo sic e njohin shumica u rikthye! E cfare te rikthyere beri thoni…I ka thene te gjitha tek-e-tek… qe nga arsyeja pse do te lere Ogrenin, te deshira per te mos u futur ne Big Brother (po t'i jepet mundesia, sigurisht) e deri teeeeek marredhenia terhiq e lesho me mashkullin perfekt. Domethene me Ogrenin :PDhe erdhi ai, i bukuri, i keqi, kingu, "kacurrelsi :P" — Ledri VULA! Duke qene se Thumbin e ka xhan (dhe e anasjellta) nuk kishte si t'i thoshte jo nje interviste per "Bzzzz"… e sidomos kur perpara ka dike si Kilda jone. A ia ka dale mbane Ledri t'i rezistoje pyetjeve thumbuese? Po c'prisni, shikoni intervisten meposhte 😀

Posted by Blitz.al on Saturday, November 4, 2017

COMMENTS