Befason aktorja, publikon videon live teksa bën operacion vaginën

Befason aktorja, publikon videon live teksa bën operacion vaginën

Asgjë nuk është private për Farrah Abraham, veçanërisht kur vjen puna për të treguar asetet e saj femërore. Aktorja amerikane nuk heziton asnjëherë që

Asgjë nuk është private për Farrah Abraham, veçanërisht kur vjen puna për të treguar asetet e saj femërore. Aktorja amerikane nuk heziton asnjëherë që të publikojë në rrjetet sociale foto apo video nga jeta e saj, madje edhe ato mjaft intime.

Por këtë herë aktorja amerikane ka bërë një çmenduri. 26-vjeçarja ka kryer një operacion në zonën intime për të bërë labiaplasty (për zbukurimin e vaginës) dhe këtë ajo e ka ndarë edhe më ndjekësit e saj, duke e trasmetuar live në ‘Instagram’.

‘Vagina ime po i jep jetë një vagine të re sot’, ka thënë ajo teksa ka qenë direkt në rrjetet sociale.

COMMENTS