Beckham, imazhi i reklamës së xhelit të flokëve në Kinë (Foto)

Beckham, imazhi i reklamës së xhelit të flokëve në Kinë (Foto)

Ai ka bërë fushatë për orët Tudors dhe brendin e tij të uiskit Haig Club. Tani David Beckham është bërë fytyra e një reklame kineze për Cock Gr

Ai ka bërë fushatë për orët Tudors dhe brendin e tij të uiskit Haig Club.

Tani David Beckham është bërë fytyra e një reklame kineze për Cock Grease Pomade, së bashku me yllin e Hollivudit Bradley Cooper, 50 vjec, dhe aktorit të famshëm të ’50 Hijet e Greit’ Jamie Dornan, 35 vjeç.

Imazhi i yllit të futbollit është duke u përdorur për të promovuar markën e xhelit të flokëve – slogani i të cilit është ‘Xxtra hard’ – i cili është prodhuar në Japoni.

Produkti i flokëve – i cili përmban një imazh të ngjashëm me atë të fushatës së tij reklamuese me markën luksoze Breitling – mund të gjendet në vende të tilla si Takaski, Alibaba dhe Amazon, me pakicë prej 1.68 deri 12.80 dollarë.

Ky xhel pretendohet që është shumë-shumë i fortë dhe ka një aromë të këndshme. Shumë vende tregtare kineze kanë fotografi të ish-futbollistit përkrah produktit, ndërsa ylli i albumit të brendshëm Jamie Calvin Klein nga viti 2009 po përdoret gjithashtu për ta promovuar atë.

COMMENTS