Bebi pushon së qari në pak sekonda (Video)

Colmar në Francë një prej qyteteve më të bukura në botë (Video)
Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh – Pamje të rralla në Murmansk (Video)

Daniel Eisenman ka shpërndarë një video për ndjekësit e tij me një truk për të pushuar së qari vajzën e tij të porsalindur në vetëm pak sekonda.

Eisenman ishte në mes të lidhje direkte në Facebook kur vogëlushja Divina ka nisur të qajë me të madhe. Ai pushoi së foluri, fiksoi vajzën në sy dhe bëri një ‘Om’, mantra e budizmit tibetian.

COMMENTS