Bebi në shitje në ‘eBay’, kushton 5 mijë euro! (Foto)

Shkëmbinjtë misteriozë (Video)
Ura që ‘zhduket’ nën ujë, realiteti i saj është më shumë se intrigues (Video)

Policia është vënë në lëvizje për të zbuluar një ngjarje të çuditshme, pasi një bebe një muajshe është nxjerrë në shtije në faqen ‘eBay’ për 5 mijë euro.

Njoftimi u bë i ditur në faqen ‘eBay’ dhe shoqërohej nga fotoja e një vajze të veshur në rozë dhe çmimin 5 mijë euro por njoftimi u zhduk pas gjysmë ore falë ndërhyrjes së punonjësve të faqes së internetit dhe autoriteteve kompetente.

Ngjarja e pazakontë u verifikua të martën në Duisburg të Gjermanisë, shkruan Mirror, përcjellë zico.tv

Derisa hetimet po vazhdojnë, ato janë shtrirë edhe në pistën e një trafiku të mundshëm të qenieve njerëzore.

bebi-ne-shitje-ne-ebay-kushton-5-mije-euro

bebi-ne-shitje-ne-ebay-kushton-5-mije-euro-2

COMMENTS