Bebe Rexha tani edhe në ‘The Voice of Holland’ (Foto)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e cila tashmë ka krijuar famë botërore, Bebe Rexha, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në botën botën e shoubiz

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e cila tashmë ka krijuar famë botërore, Bebe Rexha, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në botën botën e shoubizit.

Këngëtarja ka paralajmëruar se sonte do të performojë në ‘The Voice Of Holland’ ku do të këndojë tri këngët e saj ‘I got you’, ‘In the name of love’ dhe ‘Hey Mama’, përcjellë zico.tv

Bebe e cila po sjell vazhdimisht hite të reja në bashkëpunim me këngëtarë dhe DJ të famshëm, ka bërë deri më tani një numër të madh të performancave live.

COMMENTS