Bebe Rexha stërvitet me këngën reperit të njohur shqiptar (Video)

Bebe Rexha stërvitet me këngën reperit të njohur shqiptar (Video)

Momenti i veçantë kur Mimoza dhe Seldi shkëmbyen unazat nën tingujt e ‘I will always love you’ (Video)
Demi Rose me këmish të zbërthyer (Foto)

Bebe Rexha gjithmonë ka qenë krenare me prejardhjen e saj.

Sidoqoftë, tash ajo duket se po informohet edhe me trendet dhe muzikën shqiptare në përgjithësi.

Ajo si duket ka pëlqyer tej mase projektin “Hitman” nga Capital T.

Ajo shihet teksa bën stërvitjet me trajnerin e saj, teksa në prapavijë dëgjohet kënga e superyllit shqiptar të hip hopit.

Ky është një tjetër indikator për suksesin e Capital T dhe sidomos të hitit të tij “Hitman”, e po ashtu dëshmon dashurinë e Bebe Rexhës për prejardhjen e saj. /T/

The gym might be closed but we still go. Thank you @lukebpt for training me all around Europe.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

COMMENTS