Bebe Rexha publikon këngën e re (Video)

Bebe Rexha publikon këngën e re (Video)

Njihuni me modelen kosovare që po çmend mediat turke (Video)
Këngëtarja maqedonase publikon në versionin e saj këngën ‘Suus’ (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka lansuar projektin e radhës në versionin audio.

Kënga titullohet ‘I got you’ dhe vjen pak kohë pas bashkëpunimit që kishte këngëtarja me Dj holandez Martin Garrix, këngë kjo që u dëgjua shumë dhe vazhdon edhe më tej ritmin e njëjtë.

COMMENTS