Bebe Rexha me foto intime (Foto)

Këngëtarët kryejnë obligimin e tyre qytetar në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale 2017 (Foto)
13 vjeçari Besim Karpuzi nga Kosova mahnitë jurinë e ‘The Voice Kids’ në Gjermani (Video)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka postuar disa momente intime në Snapchat.
E veshur në bikini të zeza, këngëtarja bukuroshe ka shfaqur të pasmet e saj seksi teksa lahet në pishinë në Kaliforni.

Dhe si duket ajo më së miri po i shijon sukseset e këngës së saj më të re të titulluar ‘In the name of love’.

Bebe Rexha hot 1

Bebe Rexha hot 2

Bebe Rexha hot 3

Bebe Rexha hot

COMMENTS