Bebe Rexha këndon në një dasmë shqiptare (Video)

Labi feston ditëlindjen, ja sa vjet i bën ai (Foto)
‘Djali nga gurbeti’ projekti më i ri i Metit, paralajmëron duetin ‘bombë’ (Video)

Bebe Rexha tregon origjinën e saj shqiptare sa herë që i jepet mundësia, ndërsa nuk heziton të këndojë edhe në shqip.

Për më shumë, këngëtarja me famë botërore ruan afërsinë me familjarët dhe miqtë e saj shqiptarë.

Në këtë mënyrë, ajo është pjesëmarrëse në evenimente të ndryshme dhe së fundmi ka marrë pjesë në një dasmë.

Në një video të siguruar nga Prive.al, Rexha shihet teksa interpreton hitin e saj ‘In the name of love’ në mënyrë të shkëlqyer.

Bleta vazhdon ta ndërtojë karrierën e saj përmes hiteve dhe duke i kushtuar vëmendje imazhit të saj.

COMMENTS