Bebe Rexha e ‘kallë’ me valle në dasmën e politikanes shqiptare (Video)

Bebe Rexha e ‘kallë’ me valle në dasmën e politikanes shqiptare (Video)

Madonna ‘sulmon’ producentët e filmit të saj biografik
Ukraina ia ndalon hyrjen Steven Seagal – e konsideron kërcënim kombëtar

Monika Kryemadhi na ka treguar përmes rrjeteve sociale për dasmën e djalit të dajës së saj në SHBA, ku ka marrë pjesë dhe këngëtarja e njohur Bebe Rexha.

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore siç shihet në këto foto i ruan fort traditat pasi këndon dhe kërcen shumë bukur në ritmet e muzikës shqiptare.

Po kështu edhe deputetja e LSI duket se po e shijon shumë kërcimin me Bebe Rexhen.

COMMENTS