Bebe Rexha duket seksi në të zeza (Foto)

Këngëtaret Ledina Çelo dhe Manjola Nallbani para 17 vitesh (Foto)
Nën ritmet e hitit të saj ‘Your Song’, Rita prezanton koleksionin e të brendshmeve (Foto&Video)

Ylli 27-vjeçar është e njohur për stilin dhe vokalin e saj të fuqishëm, Bebe me një kostum të zi elegant të cilin e kishte kombinuar me atlete të zeza ka performuar të dielën në stadiumin e “National Anthem” në Los Anxhelos.

Veshja e këngëtares bjonde bëri që ti ndez tifozët në stadiumin e Los Anxhelosit.

COMMENTS