Bebe Rexha dhe paraqitjet e saj provokuese (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, në një postim të fundit në rrjetet sociale, ka postuar një foto me një fustan të prerë thellë, i cili demonstron se ajo është pa të brendshme.

Pos tjerash, ajo nxjerrë edhe pjesë të konsiderueshme të gjoksit.

Nuk dihet se pse Bebe ka kaluar në lëvizje kaq provokative, ndoshta do të lansojë një projekt të ri.

Ndiqni këngën e saj më të fundit ‘No Broken Hearts’, në bashkëpunim me Nicki Minaj.

Bebe Rexha dhe paraqitjet e saj provokuese

COMMENTS