Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e ‘Coachellas’ (Video)

Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e ‘Coachellas’ (Video)

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali 'Coachella', i cili mbledh emrat më të njohur nga bota e muzikës. Pjesë e këtij festivali me performan

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali ‘Coachella’, i cili mbledh emrat më të njohur nga bota e muzikës.

Pjesë e këtij festivali me performanca kanë qenë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha.

Këngëtarja Bebe Rexha ka performuar dje para fansave të saj, bashkë me reperin e famshëm Eminem.

Në kanalin YouTube tashmë është publikuar performanca madhështore e tyre, ku elektrizuan gjithë skenën e ‘Coachella’.

Bebe Rexha këto ditë ka publikuar dy prej këngëve që do të jenë pjesë e albumit të saj ‘Expecations’, ‘Ferrari’ dhe ‘2 Souls on fire’.

COMMENTS