Bebe Rexha ‘çmend’ londinezët (Foto)

Bebe Rexha ‘çmend’ londinezët (Foto)

Premierë: Meti Maloku & 3Nota Band, lansojnë projektin e ri (Video)
Talent dhe fat, tetë aktorë që nuk e kanë studiuar në shkollë aktrimin (Foto)

Bebe Rexha tashmë ka filluar turnin e saj të koncerteve.

Ajo ishte në Londër ku ka krijuar një atmosferë tejet të nxehtë, e kjo gjë më së miri shihet në një nga fotografitë e publikuara nga vet këngëtarja.

Në foto, shihet se Bebe ishte shumë e afruar me fansat e saj, të cilët po ia preknin këmbët tejet seksi.

Sipas shkrimit të lënë në foto, këngëtarja duket shumë e lumtur.

COMMENTS