Bebe publikon duetin me reperët e njohur, por ky veprim habiti të gjithë (Video)

Bebe publikon duetin me reperët e njohur, por ky veprim habiti të gjithë (Video)

Aktualisht është një ndër emrat më të dëgjuar në botë.

‘Meant to Be’ është kënga me të cilën këngëtarja ka shënuar arritje të mëdha në karrierën e saj.

Në kanalin YouTube, më 30 mars (e premte), këngëtarja ka publikuar duetin me Ne-Yo dhe Stefflon Don.

Kënga titullohet ‘Push Back’, ndërsa është lansuar vetëm në versionin audio, por Bebe ka habitur të gjithë pasi në asnjë rrjet social nuk e ka njoftuar lansimin e këngës.

Por, kjo mund të jetë taktikë e këngëtares, ngase shumë prej këngëve së pari i ka publikuar vetëm në versionin audio, e më vonë ua ka realizuar edhe videoklipin.

COMMENTS